Pravidelná zájmová činnost

Volný čas můžete trávit i aktivně. Vyberte si u nás z široké nabídky zájmových kroužků. Na své si přijdou lidé všech věkových kategorií. Pro nejmenší máme rodinné centrum Stonožka, pro seniory Akademii nebo cvičení pro zdraví. Popularitě se těší zejména taneční kroužky, letitou tradici má folklorní soubor Maleníček, nabízíme i zábavu s pejsky v podobě agility. Přehled všech zájmových kroužků naleznete ZDE.

Příležitostná činnost

V průběhu roku pořádáme řadu akcí pro veřejnost v budově SVČ i mimo ni. Lednový pochod parkem, pálení čarodějnic, dopravní soutěž mladých cyklistů, taneční přehlídku, horolezeckou soutěž, mikulášskou nadílku a další, v rámci Rodinného centra Stonožka se konají pravidelná výtvarná odpoledne pro nejmenší.

Tábory

V průběhu prázdnin nabízíme tematické příměstské tábory pro děti. Více o plánovaných táborech se dozvíte ZDE.

Kulturní činnost

V Kulturním domě Echo zajišťujeme kulturní, společenské a vzdělávací akce a pořady (koncerty, besedy, divadla), veletrhy, jarmarky, městské slavnosti nebo výstavy, plesy, často ve spolupráci s městem Lipník nad Bečvou. Patří sem Svatojakubské hody, koncerty Lipenského kulturního léta, letní promítání, rozsvícení vánočního stromu, adventní koncerty, kinokavárna a další.

Pronájmy prostor

Plánujete svatbu, narozeniny, výročí nebo jinou oslavu? Nabízíme prostory k pronájmu. V KD Echo je k dispozici velký sál a kavárna. Pro menší oslavy je v zámeckém parku kavárna Konírna. Potřebujete si pronajmout prostor pro jiné aktivity? V budově SVČ je i k tomuto účelu klubovna, dětská herna Stonožka nebo taneční sál se zrcadly. Více informací najdete ZDE.