Středisko volného času nabízí pestrou paletu zájmových aktivit pro všechny věkové generace. Zájmové útvary zahajují svou činnost zpravidla ve druhé polovině září a končí v květnu.

Přihlašování

První dvě lekce lze absolvovat na zkoušku bez přihlášení. Přihlášku k vytištění můžete stáhnout ZDE. Nebo se přihlaste pomocí přihlašovacího formuláře ZDE. Tiskopis obdržíte na příští schůzce k podpisu.

Platba

První dvě lekce můžete „vyzkoušet“ zdarma. Platbu je možné uhradit v hotovosti nebo bezhotovostním převodem nejpozději do konce října. Platit lze i pololetně, přičemž částku za 2. pololetí je třeba zaplatit do konce ledna. V některých kroužcích zakoupíte i permanentku nebo platíte za jednotlivé vstupy.

Platit můžete hotově v kanceláři SVČ, případně bezhotovostně na účet u České spořitelny Lipník n. B. 1881 316 359/0800. Platbu proveďte jménem účastníka, uveďte název kroužku.

Možnost čerpání slevy na člena: (pouze u celoročního zápisného) první přihláška – plná cena, každá další – sleva 100 Kč (nevztahuje se na permanentky a Akademii).

Přehled nabídky zájmových útvarů

 

 

 

Kompletní nabídku zájmových útvarů – tanečních, sportovních, vzdělávacích, tvořivých, a jiných najdete ZDE.