STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU LIPNÍK NAD BEČVOU, P.O.

SVČCo děláme?

Galerie Konírna

Galerie Konírna se nachází v pravém (západním) hospodářském křídle zámku v budově bývalé konírny pod střešní zahradou.
Majitelem objektu je město Lipník nad Bečvou.
Přístup do galerie je možný přes atrium na západní straně, do kterého se vchází kovanou brankou ze zámeckého parku.

Kavárna Konírna

Příjemná kavárna v přízemí bývalého zámku přivítá každého, kdo má chuť na vynikající kávu, osvěžující limonádu i něco ostřejšího. V nabídce Andělské pralinky a zákusky dle aktuální nabídky.

Kulturní dům Echo

Kulturní dům Echo slouží pro pořádání společenských akcí a vzdělávacích pořadů. V Echu se konají koncerty, divadla, filmové projekce, společenské akce, plesy, semináře, konference, besedy,  pořady pro děti i dospělé. Pracovníci kulturního domu akce pořádají, pomáhají s organizací nebo je koordinují.

Zájmové činnosti

Pořádáme příměstské tábory, jednorázové kurzy  a nabízíme volnočasové aktivity pro všechny věkové kategorie.

Rodinné centrum Stonožka nabízí cvičení pro nejmenší. Maminky s dětmi se učí říkadla, básničky, písničky, hrají na hudební nástroje, cvičí a tancují.

Pro seniory pořádáme pravidelné kurzy a besedy v Akademii III. věku. Rehabilitační cvičení pro zdraví a FIT cvičení seniorů.

Dále nabízíme kroužky výtvarné, folklorní, hudební, sportovní, jazykové. V  nabídce je i kroužek agility.

Největší základnu tvoří taneční kroužky a horolezecký oddíl 411.

O nás

Středisko volného času je příspěvkovou organizací města. Nabízí pestré, kulturní a vzdělávací, společenské, sportovní či taneční aktivity všem věkovým i sociálním skupinám formou pravidelné činnosti v kroužcích, kurzech nebo prostřednictvím příležitostných akcí. Svou činnost vyvíjí od roku 1995.

SVČ má již čtyři provozy. V pavilonu budovy SVČ (Komenského sady 1334) se odehrává převážně pravidelná i příležitostná zájmová činnost. V kulturním domě Echo (Novosady 1380) kulturní akce jako koncerty, divadla, plesy či jiné společenské akce. Galerie Konírna se nachází v bývalé zámecké konírně, každoročně se zde koná několik výstav. V kavárně Konírna, která se nachází také v zámeckém parku Vám nabídneme italskou kávu, Andělské pralinky, limonády a zákusky dle aktuální nabídky.

Zajímá Vás cokoli ohledně našich služeb?